logo imiennik top - grafika przewodnia  
  Data: 17.06.2019  |  1 osoba jest online w serwisie!
Życzenia świąteczne na e-zyczenia.pl!
Szukaj:
::aforyzmy, cytaty 
::przysłowia chińskie 
::aforyzmy starożytne 
::aforyzmy współczesne 
::prawa Murphy'ego 
::kalendarz 
::chiński kalendarz 
::związki partnerskie 
::rozrywka 
::NAJLEPSZE GADŻETY 
::imiennik 
::imiona ludzi 
::imieninowy prezent 
::sennik 
::znaki zodiaku 
::sny 
::zdrowie 
::joga 
::muzyka relaksacyjna 
::zioła 

CHIŃSKI KALENDARZ

rok 2019 jest rokiem:
rok 2019 jest rokiem świnii
świnii


PARTNER: CHINA RADIO


AKTUALNY ZNAK ZODIAKU


Bliźnięta
(Gemini)
20.05 - 20.06
Poniższy dokument przedstawia stanowisko redakcji serwisu IMIENNIK.PL w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach.

Ponieważ szanujemy Państwa prywatności, nie zbieramy żadnych informacji o użytkownikach w tajemnicy. Przez cały czas korzystania z serwisu wszyscy pozostają anonimowi. Informacje z logów (takie jakie jak np. adres IP) wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji. W celu udostępnienia Państwo niektórych usług (personalizacji serwisu) używamy 'cookies' - one również są wykorzystane dla ogólnej informacji.

Dane które Państwo podają w formularzach jak i ich wysyłanie odbywa się poprzez protokół SSL, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet.

W serwisie IMIENNIK.PL jest możliwości wypowiedzi przez użytkowników (np. opinie do aktualności) - informacje zbierane przez nas podczas rejestracji (płeć, wiek itp.) mają na celu jedynie określenie profilu serwisu i nie są przekazywane żadnej firmie ani osobie prywatnej. Informacje te są przechowywane i przetwarzane przez IMIENNIK.PL z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

W przypadku, gdy użytkownik wykupi usługę płatną (mail, www itp.), która wiąże się z podanie dokładniejszych danych osobowych, w każdym momencie ma prawo wglądu i zmiany tych informacji. Mogą również usunąć wszystkie swoje dane osobowe, co jednak wiąże się z konsekwencjami zawartymi w regulaminie danej usługi.


Z poważaniem
redakcja IMIENNIK.PLkiedy imieniny?  |NaviTrans - Biuro rachunkowe  |Punkty całodobowe  |ustaw stronę jako startową  |prywatność