Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
logo imiennik top - grafika przewodnia  
  Data: 23.07.2024  |  1 osoba jest online w serwisie!
Szukaj:
::KUP WALUTĘ TANIEJ
::ROZLICZ PIT ZA DARMO
::kalendarz 
::chiński kalendarz 
::związki partnerskie 
::aforyzmy, cytaty 
::przysłowia chińskie 
::aforyzmy starożytne 
::aforyzmy współczesne 
::prawa Murphy'ego 
::imiennik 
::imiona ludzi 
::imieninowy prezent 
::sennik 
::znaki zodiaku 
::sny 
::zdrowie 
::zioła 
::PWW24 - darmowe ogloszenia 

CHIŃSKI KALENDARZ

rok 2024 jest rokiem:
rok 2024 jest rokiem smoka
smoka


PARTNER: CHINA RADIO


AKTUALNY ZNAK ZODIAKU()
. - .
 RANKING STRON:
 

Znaczenie imienia: ALEKSANDER


Kiedy ALEKSANDER obchodzi imieniny?
02.26, 05.20, 12.12,


Osobowość: Ten, który się chowa
Charakter: 86 %
Promieniowanie: 83 %
Rezonans: 75000 drgań/sek.
Kolor: Niebieski
Główne cechy: Intuicja - Wola - Aktywność
Totem roślinny: Bez
Totem zwierzęcy: Krab
Znak: Rak
TYP: Aby ich zrozumieć, trzeba pamiętać, że totemem ich jest krab, który atakuje, szczypie, wycofuje się tyłem, ciągnąc za sobą ofiarę, a jeśli walka jest nierówna, zagrzebuje się w piasku.
PSYCHIKA: Są introwertykami, to znaczy, że nieraz uciekają przed raniącą rzeczywistością, chowając się w piaskach swej podświadomości. Mają żywą wyobra­śnię. Często usiłują z góry usprawiedliwić swe postępo­wanie, gdyż są raczej lękliwi i boją się cudzego osądu.
WOLA: Z pozoru bardzo silna, może nawet przero­dzić się w upór, ale w rzeczywistości jest chwiejna.
POBUDLIWOŚĆ: Jej intensywność jest nieco kłopot­liwa, gdyż podkreśla pewną niestałość charakteru. Artystom czy dziennikarzom o tym imieniu pozwala uzyskać poruszający obraz ludzi i rzeczy, ale w innych okolicznościach może prowadzić do nierozsądnego entuzjazmu.
ZDOLNOśĆ REAKCJI: Często przybiera formę ucieczki... Mają głęboki zmysł przyjaśni i nieraz namię­tna miłość przeradza się u nich w miłosną przyjaśń, co nie wszystkim kobietom się podoba! Żywią chorobliwą, najczęściej nieuzasadnioną obawę przed niepowodzeniami.
AKTYWNOŚĆ: Nie pasjonuje ich nauka, albo raczej uczą się dla siebie samych. To typ niezależnych samouków, śle znoszących skoszarowanie w szkołach, gdzie wpaja im się wiedzę pod przymusem. Mają duszę artysty. Mogą być doskonałymi aktorami, reżyserami, konferansjerami, ludźmi radia i telewizji. Znajdują się także wśród nich samotni podróżnicy, marynarze, zakonnicy, oddalający się od świata, który odrzucają.
INTUICJA: Typu kobiecego.
INTELIGENCJA: Syntetyczna. Posiadają niezawod­ną pamięć i niebezpieczną wprost ciekawość.
UCZUCIOWOŚĆ: Trudno ich oswoić: są zbyt nieza­leżni, choć jednocześnie pragną schronienia, gdzie znaleśliby czułość i bezpieczeństwo.
MORALNOŚĆ: Odkrywają jej istnienie dopiero po dokonaniu wątpliwego czynu. Wówczas zadają sobie pytanie, czy dobrze postąpili.
ZDROWIE: średnie, bardzo szybko się męczą. Ma­ją wrażliwy żołądek. Powinni dbać o trawienie i o je­lita.
ZMYSŁOWOŚĆ: Ich seksualność ma głównie psychi­czny charakter. Mają skłonność do pogrążania się w marzeniach o miłości, zamiast przeżywania jej. Ich zmysłowość ma w sobie coś dziecięcego, z podświadomym poszukiwaniem matczynego ciepła.
DYNAMIZM: Nie jest ich silną stroną. Sprawiają wrażenie, że praca ich nudzi i marzą tylko o jednym: o powrocie do domu, gdzie mogliby robić, co im się podoba... albo nic nie robić!
TOWARZYSKOŚĆ: Nieraz czekają na niemożliwe i przechodzą obok rzeczywistych możliwości. Liczą, że szczęście pomoże im wydobyć się z dołka, w którym sami się zagrzebali.
PODSUMOWANIE: Ci mężczyźni przez całe życie szukają oparcia w silnej partnerce - czy będzie to matka, czy żona.


Sprawdź znaczenie pozostałych imion w naszej bazie:Portal imiennik.pl umożliwia przeglądanie interesujących opisów imion, data imienin oraz ciekawych cytatów, aforyzmów oraz znaków zodiaku.
Update cookies preferences

copyright © imiennik.pl